Ceník

Přehledné sazby

Ke každému partnerovi se snažíme přistupovat individuálně podle jeho možností. I tak pro vás máme připravený orientační ceník, díky kterému vás naše ceny nepřekvapí.

Reklama

Od 1200,- Kč/hod 

Cena tvorby a správy reklamních kampaní se odvíjí jak od velikosti rozpočtu, tak objemu práce. Pro podrobnosti nás kontaktujte.

Konzultace

Od 2000,- Kč/hod

Cena za jednorázovou konzultaci. V případě opakovaných konzultací, mentoringu nebo mediace se můžete těšit na výrazné slevy.

Audit

Od 7499 Kč

Cena auditu je závislá na množství reklamních platforem i na velikosti webových stránek. Pro každý audit sestavujeme individuální nabídku.

Často se ptáte

Odpovědi na vaše otázky

Vaše hodinovka je na mě vysoká. Je cena pevná?

Ano, většinou se naše odměna pohybuje v rámci ceníku. Pokud ale máte zajímavý produkt nebo službu, na kterých bude radost pracovat, můžeme se na začátek domluvit na nižší sazbě, než prodeje pořádně rozjedeme.

Spolupracujete i s neziskovým sektorem?

Ano, čas od času bereme i pro bono klienty na krátkodobé spolupráce výměnou za případové studie nebo reference.

Máte prostor i pro menší klienty?

Každý velký business byl jednou malý, takže ano. Pokud se ale vaše rozpočty do reklamy pohybují pod hranici 10.000Kč, s velkou pravděpodobností pro vás nebudeme ti praví na spolupráci.

Podle čeho si vybíráte klienty?

Jednou z našich hlavních podmínek je, že naši klienti musí chtít. Chtít pracovat na svém podnikání, na svém produktu nebo službě i na sobě a zároveň musí být otevřeni změnám i těžkým rozhodnutím.

Jak mi budete svou práci fakturovat?

Na začátku každého měsíce dostanete hodinový rozpis činností za minulý měsíc společně s fakturou se standardní splatností. Všechny fakturované položky si předem schválíme, takže vás žádné nemilé překvapení nečeká.

Máte nějakou výpovědní lhůtu spolupráce?

Nikoliv, když se rozhodnete spolupráci ukončit, můžete tak učinit ze dne na den. Za kvalitou naší práce si stojíme, takže vás nebudeme držet násilím.

Připraveni začít?