About

Tým profíků k vašim službám

Spojili jsme se, abychom vám společně mohli poskytnout ještě lepší služby. Online marketing je totiž týmová hra a čím vyšší ligu hrajete, tím lepší tým potřebujete.

Společně dokážeme víc

Nebudeme si nic nalhávat, zase tolik marketingových všeumělů neexistuje. A pokud chceme dělat kvalitní práci, musíme mít podobně komplexní set dovedností, jako je komplexní samotný online marketing.

Nejsme agentura, ani osamělí vlci. Jsme malá komunita podobně naladěných specialistů s dlouholetými zkušenostmi, kteří udělají maximum pro to, abyste byli úspěšní v tom, co děláte.

If you want to go fast, go alone. If you want to go far, go together

Honza

Honza

Digital Strategist

Stojí za Admanií a provede vás světem digitálního marketingu a ziskové reklamy. Zaštiťuje celý tým, takže bude první člověk, s kterým přijdete do kontaktu.

Lucka

Lucka

PPC Specialist

Specialistka na reklamu jak na sociálních sítích, tak na Googlu a Seznamu. Neusne, dokud vaše kampaně nebudou vydělávat a dosahovat těch nejlepších výsledků.

Libor

Libor

Web Development

Naše vstupenka do IT světa. Pokud potřebujeme cokoliv od web prezentace, přes konzultaci až po komplexní aplikaci, Libor je náš, a může být i váš, člověk.

Verča

Verča

Social Media Specialist

Milovnice sociálních sítí a tvůrkyně obsahu, kteří uživatelé milují. Díky její práci je budování fanouškovské základny nebo komunity hotová radost.

Aneta

Aneta

Content Creator

Kreativní duše s láskou k fotografii, video produkci a tvorbě obsahu. Moc dobře ví, že bez perfektních vizuálů, které hned zaujmou, se nikdo daleko nedostane.

Přidáš se?

SEO/Emailing/Grafika/..

Jsi specialistou na volné noze, ale je ti občas trochu smutno? Nezoufej, u nás je místo pro všechny šikovné lidi, kteří chtějí poskytovat jen ty nejkvalitnější služby.  Stačí se ozvat na info@admania.cz a společně už něco vymyslíme!

Co byste o nás měli vědět?

Maximum pro váš úspěch

Pokud se pustíme do spolupráce, uděláme vše pro to, abychom dosáhli vašich cílů. V případě, kdy si nebudeme jistí, spolupráci ani nezačneme. 

Vzájemná důvěra

Potrpíme si na dobré vztahy založené na vzájemné důvěře a otevřené komunikaci. Bez toho by naše spolupráce neměla ty správné výsledky.

Klienty si vybíráme

Aby spolupráce mohla správně fungovat, musíme si rozumět. Ne vždy se to zadaří. Kdyby na to přeci jen došlo, rádi vám doporučíme jiné specialisty.

Transparentní ceník

Netajíme ceny, abyste věděli, v jakém rozptylu se pohybujeme. Pokud jsme mimo vaše možnosti, i tak nám napište a třeba něco společně vymyslíme.

Platíte za výsledky

Pokud naše kampaně nebudou dosahovat stanovených cílů, nic vám neúčtujeme. Přeci jen jsme tu pro to, abychom vám vydělávali.

Jeden obor -> jeden klient

V našem portfoliu aktuálních spoluprací nikdy nenajdete dva stejné nebo podobné subjekty. Jednoduše rádi hrajeme fér a kopeme vždy za jeden tým.

Připraveni začít?